Czy da się pogodzić tradycję z nowoczesnością oraz pokorną pracę ze śmiałymi celami? Tak i jesteśmy tego dobrym przykładem.

Mieszkamy w Bielsku-Białej. Tworzymy beskidzkie struktury # POROZUMIENIA – ugrupowania, któremu na szczeblu ogólnopolskim przewodzi wicepremier Jarosław Gowin.

Działalność społeczną i polityczną rozumiemy tradycyjnie, to znaczy jako roztropną troskę o dobro wspólne. Jednocześnie wzorujemy się na najlepszych światowych praktykach, jeśli chodzi o doskonalenie i unowocześnianie usług publicznych takich jak komunikacja, mieszkalnictwo, edukacja, opieka zdrowotna, bezpieczeństwo itd. Jesteśmy aktywnie zainteresowani poprawą standardu życia Mieszkańców Bielska-Białej i powiatu Bielskiego. Podzielamy i upowszechniamy wartości, które od wieków kształtowały nasz region – pielęgnowanie więzów rodzinnych, pracowitość i solidność oraz szacunek do każdego człowieka.

W listopadzie 2017 roku na konwencji krajowej dołączyli do nas koleżanki i koledzy ze Stowarzyszenia Republikanie, partii Wolność, Kukiz ’15 oraz Chrześcijańskiego Ruchu Samorządowego. Dostrzegli, że środowisko #POROZUMIENIA nie wstydząc się tradycji i wiary, ma nowoczesne spojrzenie na rozwój kraju i Polski lokalnej oraz mądrze i niezłomnie zabiega o pomyślność Rodaków.

Czy interesuje Cię działanie na rzecz dobra wspólnego? Jeśli tak, zapraszamy do współpracy.